آگراکو، ریشه در خاک

آگراکو با در اولویت قرار دادن محصولات با کیفیت و انتخاب شرکای تجاری معتبر، مفتخر است که محصولاتی ایده آل و با کیفیت تضمین شده را برای سرزمین کهن ایران از سراسر فراهم کرده است، تا ضمن ارتقای بهره وری در مصرف نهاده های کشاورزی، طلایه دار توسعه کشاورزی سالم نیز باشد.
از مهمترین اهداف آگراکو تامین نهاده های کشاورزی متناسب با اقلیم و آب و خاک ایران می باشد. به باور کارشناسان آگراکو، محصولی با کیفیت به چیزی فراتر از دانش و تکنولوژی نیاز دارد. در همین راستا آگراکو پس از انجام مطالعات و آزمایشات فنی و دقیق و مشاوره با کارشناسان خبره، نسبت به توزیع هر کدام از محصولات خود اقدام می نماید.

به جمع خانواده بزرگ آگراکو خوش آمدید!

کارشناسان آگراکو به صورت تخصصی آماده پاسخگویی به سوالات مصرف کنندگان عزیز می باشند. میزان، زمان و نحوه مصرف محصولات با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه، سن گیاه، شدت کمبود و دیگر عوامل متفاوت است، بنابراین جهت حصول نتیجه بهتر توصیه می شود قبل از مصرف با کارشناسان آگراکو مشورت نمایید. باقیمانده کودها و سموم کشاورزی خسارات جبران ناپذیری بر کیفیت آب و خاک و سلامت زیست بوم می گذارند، به همین دلیل استفاده حداقلی و به روش صحیح با استفاده از ابزار آلات کالیبره در مورد هر محصولی اکیداً توصیه می شود.

keyboard_arrow_up